Психологи протягом чотирьох днів заглиблювалися у вивчення роботи в кризових ситуаціях
Новина опублікована: 19.11.2024
30 фахівців сфери взяли участь у другій частині тренінгу з психологічної підтримки людей, які постраждали від війни, що відбулася у Тернополі з 15 по 18 листопада 2024 року.
Учасники та учасниці опрацьовували поняття кризової інтервенції, говорили про межі та кордони втручання фахівців, аналізували як правильно виявляти людей з нагальними потребами та людей в стані гострого дистрессу, апробовували форми ефективної комунікації та вміння адаптації до місцевого культурного контексту. Робота в групах та практичні вправи, допомогли краще засвоїти матеріал тренінгу та одразу застосувати знання на практиці.
«Якщо людина хоче пити, потрібно просто дати їй води» – ключова теза другої частини тренінгу. Зрештою, важливо поважати бажання людини та надавати підтримку будь-яким способом, який є найбільш екологічним для неї, бути поруч і надати підтримку, коли це необхідно. Психологи та фахівці сфери, протягом чотирьох днів заглиблювалися у вивчення питань, пов'язаних з роботою в кризових та надзвичайних ситуаціях. Тренерки проєкту підготували багато практичних вправ, що допомогли закріпити теоретичну інформацію.
Окрім цього, друга частина тренінгу створила ще більш сприятливу платформу для обміну досвідом. Практикуючі психологи та фахівці з різних регіонів вдруге зустрілися, обговорили свої методики та прийоми роботи, і навіть знайшли спільні шляхи для подальшої співпраці.
Захід проведено в рамках проєкту "Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед" за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.
Читайте інші наші новини
Об'єднуємо людей з активною громадянською позицією
Приєднуйся до нашої команди!