-
Літній набір на участь у тренінгу з психосоціального супроводу осіб з досвідом гендерно-зумовленого насильства під час військових дій10.07.2024
Це тренінг для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.
-
В чому полягають принципи надання психосоціальної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій та криз?30.06.2024
Закінчилась перша частина третього в цьому році тренінг-курсу з психологічної підтримки людей, які постраждали від війни. Навчання проходять у місті Івано-Франківськ з 27 по 30 червня. У навчанні взяли участь понад 30 фахівців з різних регіонів України.
-
Якісне управління стресовими реакціями – фундаментальний процес для психологічної підтримки людей, які постраждали від війни.18.06.2024
Впродовж чотирьох днів понад тридцять учасників та учасниць з різних регіонів України пропрацювали такі теми: скринінг і пріоритизація потреб клієнта, складання плану дій та постановка мети, управління стресовими реакціями, виявлення стресових ситуацій и тригерів, навички подолання стресових реакцій (злість і роздратованість, проблеми зі сном, хронічний стрес, апатія, реакції горя), посттравматичні страхи, виявлення деструктивних думок, виявлення конструктивних думок та багато іншого.
-
Новітні інструменти подолання конфліктів та налагодження діалогу в громадах08.06.2024
Впродовж 4 - 7 червня, у Луцьку, відбувся тренінг "Світова практика Локальних Комітетів Миру в реаліях війни в Україні". Серед учасників 30 представників неурядових організацій та активних громадян нашої країни.
-
Вивчали межі та кордони втручання фахівців при наданні кризової інтервенції02.06.2024
Закінчилась друга частина тренінгу з психологічної підтримки людей, які постраждали від війни, що відбулася у Києві з 30 травня по 2 червня. У навчанні взяли участь понад 30 фахівців з різних регіонів України.
-
Кваліфіковані фахівці здатні мінімізувати вплив надзвичайних ситуацій на психічний стан людини.19.05.2024
Провели першу частину другого у поточному році тренінг-курсу з психологічної підтримки людей, які постраждали від війни, що відбулася у столиці України - Києві з 16 по 20 травня. У навчанні взяли участь понад 30 фахівців з різних регіонів України.
-
Анонс тренінгу "Світова практика Локальних Комітетів Миру в реаліях війни в Україні"07.05.2024
Оголошуємо набір на участь у тренінгу "Світова практика Локальних Комітетів Миру в реаліях війни в Україні". Тренінг для представників неурядових організацій та активних громадян нашої країни. Протягом чотирьох днів учасники ознайомляться з новітніми інструментами подолання конфліктів та налагодження діалогу в своїх громадах, зокрема, через формування локальних Комітетів Миру.
-
Анонс набору на участь у тренінг-курсі з психологічної підтримки та ментального відновлення людей, які постраждали від війни29.04.2024
Відкриваємо другий в поточному році набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок військових дій.
-
Основні правила першої психологічної допомоги – це дивитися, слухати, направляти22.04.2024
Сертифікуємо фахівців, що надають психологічну підтримку людям, які постраждали від війни. З 18 по 21 квітня у Кам’янці-Подільському пройшла заключна, третя, частина тренінгу з психологічної підтримки людей, які постраждали від війни.
-
«Кожна дія наближає нас до Перемоги!» - навчали створювати мотивуючу анімацію16.04.2024
12 - 15 квітня на Закарпатті відбулась майстерня «Створюємо мир через мистецтво», яка об’єднала понад 30 молодих та творчих активістів нашої країни. Учасники та учасниці представляли різні регіони, група складалася з представників різних сфер зайнятості та різного ступеню задіяності в сфері культури та мистецтва.
-
Великою кількістю стереотипів, помилкових переконань та упереджених тверджень оповита тема гендерно обумовленого насильства.10.04.2024
Протягом 7 - 10 квітня у місті Черкаси відбувся тренінг з травмотерапії та психосоціального супроводу людей з досвідом гендерно-обумовленого насильства. Актуальна тематика обʼєднала три десятки практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, представників різних громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно обумовленого насильства.
-
Відкриваємо набір на участь у тренінгу з травмотерапії та психосоціального супроводу людей з досвідом гендерно-обумовленого насильства18.03.2024
Це тренінг для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.
Об'єднуємо людей з активною громадянською позицією
Приєднуйся до нашої команди!