-
Набір на тренінг "Ефективне місцеве самоврядування, як запорука зниження рівня конфліктності у громадах"03.05.2023
Оголошуємо набір на участь у тренінгу для представників органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян, що співпрацюють з ними.
-
Насильство ніколи не може бути виправданим01.05.2023
Тренінг "Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства під час військових дій" відбувся з 28 квітня по 1 травня 2023 року. Він об'єднав практикуючих психологів, працівників психологічних центрів та представників громадських та гуманітарних організацій, які займаються психологічним відновленням людей, що постраждали від гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових конфліктів.
-
Розпочинаємо Всеукраїнський день психолога правильно!26.04.2023
У Всеукраїнський день психолога, 23 квітня, стартувала друга частина тренінг-курсу з психологічної підтримки людей, які постраждали від війни. Протягом чотирьох днів учасники та учасниці тренінгу занурювалися в тематику першої психологічної допомоги і кризової інтервенції.
-
Набір на тренінг "Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства під час військових дій"19.04.2023
Оголошуємо набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.
-
Подорож стійкості: Новий навчальний курс з психологічної підтримки людей, які постраждали від війни10.04.2023
Перша частина тренінг-курсу з психологічної підтримки людей, які постраждали від війни відбулася з 6 по 9 квітня 2023 року в місті Київ. Основна мета цієї частини курсу полягала у вивченні ключових принципів надання психосоціальної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій та криз.
-
Вiдкрито набір на тренінг-курс для практикуючих психологів та фахівців, що працюють з постраждалими від війни24.03.2023
Оголошуємо набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок військових дій.
-
Відновлюємо роботу за проєктом!23.03.2023
Раді поділитися, що продовжуємо роботу над проєктом "Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед" за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.
-
Підводимо підсумки: Відкритий Простір26.12.2022
Підсумки проєкту були підбиті у форматі Відкритого Простору громадськими активістами, представниками закладів освіти, державних та соціальних структур – учасниками активностей, що відбулись у 2022 році.
-
Тіні війни: Відновлення після гендерно-обумовленого насильства через психосоціальну допомогу13.12.2022
8-12 грудня в місті Трускавець було проведено тренінг "Психосоціальний супровід осіб з досвідом гендерно обумовленого насильства під час військових дій". Учасниками тренінгу стали практикуючі психологи, працівники психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, що працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.
-
Гру створюють учасники07.12.2022
Тридцять громадських активістів та активісток зібралися в Луцьку з 4 по 6 грудня з метою оволодіння новими, сучасними інструментами миробудування на семінарі "Світова практика Локальних Комітетів Миру в реаліях війни в Україні".
-
Набір на тренінг "Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від ГОН"29.11.2022
Оголошуємо набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.
-
Мистецтво миру28.11.2022
24 - 27 листопада у Львові відбувся воркшоп "Творення миру через мистецтво", структурований із взаємопов'язаних елементів: аналізу та осмислення типів конфліктів, їхніх видів та суб'єктів, поведінки, мотивації та психології ключових персонажів; вивчення технік управління конфліктами та стратегій запобігання насильству шляхом використання креативних методик, зокрема – за допомогою образотворчого мистецтва.
Об'єднуємо людей з активною громадянською позицією
Приєднуйся до нашої команди!