Майбутнє належить людям
Новина опублікована: 11.07.2022

Чотири дні практикуючі психологи та фахівці, що працюють з постраждалими від війни з усієї країни опановували основні принципи надання психосоціальної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій та криз протягом навчального заходу.
Впродовж 07-10 липня учасники мали змогу розширити спектр інструментів для роботи, систематизувати отримані раніше знання, адаптувати їх під вимоги сьогодення. Завдяки системному підходу та вдалому поєднанню теоретичних блоків з практичними кейсами, тренерки Олена Судакова та Олеся Дружина допомогли учасникам повною мірою зануритися в тематику психологічної допомоги постраждалим від війни.
В ході робочого процесу було визначено, що допомога має надаватися з фокусу благополуччя людини, а запорукою успіху є ефективна комунікація між усіма ланками, що задіяні в наданні психосоціальної допомоги постраждалим. Кожен має допомагати на своєму місці, це зайвий раз демонструє піраміда інтервенцій, з якою учасники та учасниці працювали у один з днів тренінгу.
В свою чергу, заходи з психологічного здоров'я та психосоціальної підтримки мають бути комплексними, а всі учасники процесу включеними та працювати, як цілісна мережа.
Попереду друга частина тренінг-курсу для практикуючих психологів та фахівців, що працюють з постраждалими від війни.
Захід проведено в рамках проєкту "Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні - Крок вперед" за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.
Читайте інші наші новини
Об'єднуємо людей з активною громадянською позицією
Приєднуйся до нашої команди!