Напрямки діяльності
РЕОМ об'єднує людей з активною громадянською позицією
-
Гендерна рівність та права жінокНа шляху до встановлення гендерної рівності у нашому суспільстві стоять стереотипи масової свідомості, які досі розглядають жінку як слабку та другорядну у порівнянні з чоловіком істоту, та слаборозвинуте громадянське суспільство, пасивне у відстоюванні своїх прав та свобод.
-
Розвиток місцевого самоврядуванняДецентралізація дозволяє створити ефективні та надійні органи місцевого самоврядування, активізувати та пришвидшити розвиток громад, краще забезпечити права місцевого населення мати своїх представників в уряді та підвищити захистит меншин.
-
Заохочення політичної участіПолітично-свідомі громадяни – це один з найважливіших ресурсів суспільства, найбільш динамічна і енергійна соціальна група, яка буде визначати розвиток суспільства і держави через кілька років.
-
Антикорупційна діяльністьКорупція завдає значної шкоди демокатичним змінам у суспільстві та підриває довіру громадян до владних інститутів.
-
Розбудова миру та конфліктологіяВ умовах демократичної трансформації, що здійснюється в Україні, виникла необхідність якісних змін та ефективних перетворень в усіх сферах життєдіяльності суспільства, яке зіткнулося з фактом відсутності національної інтеграції.
-
Навчальні заходи для ЗМІНовітні виклики зумовлюють зростаючу потребу журналістів у здобутті додаткових знань про суспільно-політичний устрій, функціонування інституцій держави та громадянського суспільства, які не може поки що дати вітчизняна вища школа.
-
Інформаційний суверенітет УкраїниСтрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій та системи мас-медіа у сучасному світі нагально потребує цілеспрямованої підготовки особистості до вмілого і безпечного користування ними.
-
Демократизація вищої освітиЯкісне оновлення українського суспільства, формування демократичного середовища, розбудова нової держави вимагає реконструкції інституту вищої освіти відповідно до потреб суспільства і освітніх тенденцій у світі, до контексту інтеграції в європейський простір.
-
Молодіжні обміни та стажування за кордономМіжнародні молодіжні обміни - це короткострокові проекти для молодих людей у віці від 18 до 35 років з різних країн. Ці проекти можуть бути як мінімум між двома країнами, але зазвичай в них беруть участь чотири країни і більше.
-
Моніторинг законодавства та владних структурРозвиток суспільних відносин супроводжується змінами чинного законодавства. Цим багато в чому пояснюється те, що наше законодавство ще не набуло стабільності і системності, у ньому багато суперечностей та неясно сформульованих положень.
-
Протидія дискримінації та інклюзіяВсі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
-
Інтеграція вимушених переселенцівПроблема внутрішньо переміщених осіб є однією з найбільш значущих для України. Велика частина суспільства є неготовою прийняти цих людей в своїх регіонах. Така ситуація створює поле для можливих конфліктів в українському суспільстві і веде до подальших розколів.
Об'єднуємо людей з активною громадянською позицією
Приєднуйся до нашої команди!
Просуваємо демократію та повагу прав людини
Сприяємо встановленню гендерної рівності
Працюємо над побудовою миру в Україні
Підтримуємо місцеві ініціативи та розвиток громад